Hizmetler

Kullanım alışkanlığı türkiyede daha yeni gelişmeye başlamıştır ancak piyasadaki fiyatlar ile ürün çeşitliliği ve marka çokluğu karşısında klima kullanıcıları karar verme süresinde oldukça zorlanmaktadır. Klima montaj fiyatları hakkında bilgi almak ve üçretleri öğrenmek en azından klima btu boyutlarını müşteri temsilcilerimize söyleyerek klima montajı fiyatlarını öğrenebilirisiniz.

Klima Montajı hizmeti belirlenmesinde birden çok gerekli etken rol oynamaktadır. Yanlış biçimde boyut ve yerleştirme gibi birçok montaj işlemleri sırasında yanlış montaj edilen klimalar herzaman gün gün sorun çıkarmaktadır herkesin bildiği gibi herşeyin temeli önemlidir. klima montajı yanlış yapılırsa performanssız düşük verimli ve belkide daha fazla enerji sarfiyatı gibi sorunlar oluşur. herzaman uzman klima montaj ustalarını tercih etmelisiniz.

Firmamızda Çalışan personeler özel olarak eğitim görmüş uzman klima montaj ekibidir. klima montajı konusunda eğitimli ve profesyonel ekibimiz tarafından yapılırken servisi çağırmadan önce klimanızın montaj edileceği yeri ve dış ünitenin koyulması gereken yeri ayarlamanız gerekmektedir. tüm montaj işlemlerimiz garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Piyasadaki en ucuz fiyatlarla uzman klima montajı yapmaya ne dersiniz? cevabınız evet se hemen durmadan müşteri temsilcilerimizle görüşün.

Soğuk hava deposu; herhangi bir ürünü, normal ortam koşullarına göre daha uzun vadeli olarak saklayabilmek amacıyla oluşturulmuş ve saklana ürünün özelliklerine göre iklimlendirilmiş kapalı depolama alanıdır. 
 

Bundan 10-15 yıl öncesine kadar soğuk hava depoları inşai olarak oluşturulmaktaydı. Klasik izolasyon yöntemi ile oluşturulan bu alanlar hem hijyen bakımından gıda saklama koşullarına uygun değildi hem de özellikle kiralık mekanlarda taşıma zorluğu vardı. Yeterli izolasyonun sağlanabilmesi için oldukça kalın duvarlar ve izolasyon malzemesi kullanılması gerekiyordu, bu da mekanın önemli bir kısmında yer kayıplarına neden oluyordu. ,

 

Günümüzde soğuk hava depoları, prefabrik kilitli sandwich panellerden oluşturulmaktadır. Bu paneller, hijyen, kurulum kolaylığı, daha az yer kaybı ve kullanım esnekliği konularında inşai izolasyona göre çok daha avantajlıdır. Panel kalınlıkları oda sıcaklığına bağlı olarak 60mm ile 200mm arasında değişmektedir. ,

 

Özet olarak izolasyon kalınlıkları soğuk muhafaza odalarında ( -5 / +10 C ) 80 – 100 mm. , donmuş muhafaza odalarında ( -10 / -25 C ) 120 – 150mm. ve şoklama odalarında ( -35 C ) 180 – 200mm. olmaktadır. Sandwich paneller prefabrik olarak imal edildiğinden istenilen her türlü şekilde odalar oluşturulabilmektedir. 

 

Zemin izolasyonu olarak küçük alanlarda zemin panelleri kullanılırken büyük alanlarda inşai izolasyon yapılmaktadır. Soğuk hava depoları düz bir satıh olmak koşulu ile her türlü mekanda kolayca kurulabilmekte, istenildiğinde demonte edilerek kolayca başka bir yere nakledilerek özellikle kiralık mekanlarda inşai odalara göre büyük bir esneklik sağlamaktadır.

 

Günümüzde beyaz eşya grubumuza, secim yaparken gösterdiğimiz hassasiyeti kullanırken göstermediğimiz bir gerçektir. Beyaz esya servisi departmanı olarak bu istatiki duruma özel hizmetler vermek için araştırıyoruz.
 

Beyaz eşya secimi kadar önemli olan bir diğer husus da kullanım alışkanlıklarımızdır. Geçmişten günümüze değişen her modelde teknolojik imkanlara daha çok sahip olan beyaz eşyalar, ihtiyaçlarımızı her ne kadar daha kolay karşılasa da, bilinçsiz kullanımdan doğan ariza sayısı da o oranda artmaktadır. Beyaz eşya servisi bu bilinçle yapılmalıdır.
 

Geçmişte mekanik ya da yâri elektronik özellikleri ile on plana çıkan ürünler, bugün elektronik, dijital elektronik ve hatta, mikro bilesen özellikleri ile on plandadır. Amaç ayni olsa da bizlere ustun konfor ve kolaylık sağladığı bir gerçektir. 

Teknolojinin bas döndüren hızı, hayatimizin her alanına hakim olmuştur. Beyaz eşya grubumuzun tamamı da bundan hâkli nasibini almıştır. Öyle gösteriyor ki, bu değişimle birlikte hiçte umursamadığımız ariza kaynakları da değişmiştir. Bu ariza kaynakları Servis Noktasının beyaz eşya departmanı tarafından adim adım incelenmek ve eğitimlerde kullanılmaktadır.
 

Biz kullanıcıların umursamadığımız bu ariza kaynakları aslında, büyük oranda umursayarak önüne geçebileceğimiz beyaz eşya arizalarıdır. Geçmişte, en çok karşılaşılan ariza çeşitleri mekanik ya da basit elektronik arilerdenken, artık içinde mini bilgisayar sistemlerinin bulunduğu mikro işlemcili, yazılım yönetimli ariza çeşitleriyle karşılaşıyoruz.
 

Tam da bu noktada hızla değişen teknolojiye ayak uyduramadığımız ve gerekli bilince sahip olamadığımız için, var olan kullanım alışkanlıklarımızın kurbanı oluyoruz. Servis Noktası Beyaz eşya servisi bu bilinci aşılamak için, küçük pratik bilgiler aktarmaya devam etmektedir.
 

Çünkü, artık beyaz eşya grubumuz her ne kadar, daha konforlu, daha kullanışlı, daha kaliteli olsa da, daha hassas, daha duyarlı, daha akıllı… Bu yüzden beyaz eşya grubumuzdan istediğimiz verimi alabilmek için, onun bize koyduğu kullanım şartlarına da uymamız gerekmektedir.

 

Anlaşmalı olarak projelendirilen Konut projelerinde toplu ısıtma ve soğutma sistemleri proje uygulamaları ile hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimiz dahilinde ürün tedarikli ve tedariksiz hizmet istenilirse, sadece ısıtma soğutma sistemlerinin projelendirme, montaj bakım ve servisliğini yapamaktayız. Yapılan projeli sistemlerin tüm bakım onarım ve servis hizmetlerini firmamız profesyonelce vermektedir. 

Bir binanın çeşitli bölümlerinin, bir merkezden borularla sevk edilen sıcak su veya buharla, ya da kanallarla sevk edilen sıcak hava ile ısıtılma sistemi.

İlk yatırım maliyeti bireysel sisteme göre daha düşüktür. İşletme giderleri bireysel sisteme göre daha düşüktür. Ekonomik ömrü daha fazladır. Merkezi sistemde konforlu sıcak su temin edilirken, kombide alınan sıcak su miktarı sınırlı olup, birden fazla yerde kullanıldığında su sıcaklığı düşmektedir.Bireysel sistemde ancak boyler kullanımında yüksek sıcak su ihtiyacı karşılanabilir.

Kombilerde verim daha düşük emisyon değeri ise yüksektir. Merkezi sistemde ise verim fazladır. Merkezi sistemde tadilatlar sadece kazan dairesinde olup, bireysel sistemde ise daire içinde tadilatlar yapıldığından ek masraflar getirecektir. Bireysel sistemde herkes kendi kullandığı gaz parasını ödediği için binada para toplama problemi de ortadan kalkmaktadır.